Agroturystyka

Agroturystyka dla dzieci

Agroturystyka dla dzieci to doskonałe miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi.

Z jednej strony gospodarstwo agroturystyczne leży z dala od drogi, zabudowań i otoczony jest płotem, co pozwoli dzieciakom na bezpieczne hasanie. Z drugiej strony w naszej agroturystyce dzieci znajdą mnóstwo drobnych atrakcji. Na specjalnej polanie czekają huśtawki, mała zjeżdżalnia boisko do siatki i kosz do koszykówki. Ośrodek jest całkiem spory i zawsze można pobawić się w chowanego, kryjąc się za krzakami i drzewami. Dzieci znajdą tu jednak więcej ciekawych miejsc - od zakamarków w pobliskim lesie po konie biegające po wybiegu w niedalekim gospodarstwie.

Największą atrakcją w okresie gorącego lata z pewnością jest staw oddalony tylko o 200 m, głęboki maksymalnie na 1,50 długi na 50 metrów, w którym dzieci mogą zarówno poskakać do czystej wody jak i pooglądać żaby i wodne żuczki. Ale staw przy naszej agroturystyce dla dzieci to oddzielna historia.

A dla tych którym jeszcze mało mamy rowery, piłki, drabinki na drzewach i mały samochodzik. A dla trochę większych dzieci możliwość zagrania w bilard lub piłkarzyki.

Na Naszym terenie znajduje się także kort tenisowy. I jeżeli chodzi o kort tenisowy w okolicach Skwierzyny i Międzychodu to jesteśmy pewni, że jesteśmy bardzo dobrym wyborem. Zapraszamy na kilka godzin relaksu.

Serdecznie zapraszamy dzieci zarówno te małe, jak i duże - dla każdego coś się znajdzie! ;)

Agroturystyka lubuskie ma do zaoferowania miedzy innymi:

MRU - MIĘDZYRZECKI REJON UMOCNIONY - Bez dwóch zdań największa atrakcja woj. Lubuskiego. 32,5 kilometra podziemnych korytarzy wykonanych w latach 1935–1938 przez Niemców w ramach Ufortyfikowanego Frontu Łuku Odry Warty. Agrotuystyka lubuskie leży niedaleko tej fortyfikacji, która na odwiedzających robi ogromne wrażenie.

Agroturystyka Lubuskie Międzyrzecki Rejon Umocniony
Agroturystyka Lubuskie Park Dinozaurów

Agroturystyka poleca również PARK ROZRYWKI MAJALAND Kownaty – pierwszy w Polsce tematyczny park rozrywki. Przez cały rok oferuje rozrywkę dla rodzin z dziećmi.

PARK DINOZAURÓW - Kolejna atrakcja, która zaciekawi dzieci. Największą atrakcją parku jest leśna ścieżka edukacyjna z czterdziestoma naturalnej wielkości modelami prehistorycznych gadów. 700 metrów krętej ścieżki zatopionej w zieleni lasu prowadzi nas po kolei przez okresy geologiczne pokazując jak rozwijało się życie na ziemi.

Zamek Joanitów w Łagowie - Niedaleko wygodnej i szybkiej trasy S3 znajduje się przepiękny zamek z XII wieku leżący nad brzegiem jeziora Łagowskiego, w centrum letniskowo-wypoczynkowej wsi Łagów. Agroturystyka lubuskie poleca wypad do Łagowa także miłosnikom nurkowania.

Agroturystyka wielkopolska oferuje:

WĘDKOWANIE I NOCLEG w agroturystyka wielkopolska nad Wartą - Najważniejsze jest to, że przyjeżdżając na ryby do Agroturystyki nad Wartą, bez problemu znajdą Państwo miejsce do łowienia gdzie ani z lewej, ani z prawej nie zobaczą Państwo żywej duszy. A przy odrobinie szczęścia jakiegoś suma, czy innego węgorza także da się wyciągnąć.

Agroturystyka z wędkowaniem na rzece i noclegiem

Agroturystyka i Puszcza Notecka - asza agroturystyka leży na skraju Puszczy Noteckiej. Ten wielki kompleks leśny stanowi wielką atrakcję dla amatorów ciszy i spokoju. Choć Puszcza Notecka nie jest tak dzika jak lasy na wschodzie Polski, to jednak krajobraz puszczy, na który przede wszystkim składają się bory sosnowe, urozmaicają potężne wały wydm, które tworzą labirynt dolin i pagórków. Polecamy korzystanie z wszystkich atrakcji puszczy noteckiej.

Tak jest, grzybów w pobliżu naszej agroturystyki dostatek. No nie można przesadzać, w styczniu czy lutym zdarzy się, że ich zabraknie, ale z reguły na jesień okoliczne lasy są grzybów pełne. I to nie tylko podgrzybków, ale także prawdziwków, kozaków, kań itd. itp. Dlatego serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego na grzybobranie. Posiadamy suszarnię do grzybów, na której sitach można suszyć kilogramy kozaków.

Las jak to las idealne miejsce do jazdy na rowerze. Oprócz tego istnieje możliwość krótkich wycieczek rowerowych nad malowniczą Wartą. Stąd jest to bardzo miły sposób na spędzenie wolnego czasu. Agroturystyka wielkopolska oferuje rowery do wypożyczenia w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Zapraszamy na rowerowe wycieczki.