Agroturystyka

Lubuskie dla Dzieci – ZOO Safari, Park Dinozaurów

Tym razem coś dla dzieci. Przede wszystkim nie za długa podróż. Całe kółko przejeżdża się przez około dwie godziny. Atrakcje dwie, ale za to jakie. Zoo Safari i Park Dinozaurów - czego chcieć więcej. Jakby ktoś chciał, to jest co pooglądać po drodze (patrz atrakcje jakie przynosi dzień 6ty)

wycieczka do Zoo Safari

PLAN WYCIECZKI

  • Agroturystyka Nad Wartą

  • ZOO SAFARI Świerkocin – przejażdżka samochodem pomiędzy luźno biegającymi zwierzętami robi wrażenie nie tylko na dzieciach. Obecnie Zoo Safari zajmuje ponad 20 ha powierzchni, na której przebywa około 600 zwierząt. To obiekt, który tętni życiem.

  • Park Rozrywki Świerkocin - częścią zoo jest park rozrywki, na który składają się karuzele, autodrom, gry zręcznościowe. Oto czysta rozrywka.

Świerkocin atrakcje
Park dinozaurów w Nowinach Wielkich
  • PARK DINOZAURÓW W NOWINACH WIELKICH – parków dinozaurów w Polsce jest wiele, ale dzieciom się nie nudzą. W Nowinach jest leśna ścieżka edukacyjna z czterdziestoma naturalnej wielkości modelami prehistorycznych gadów. 700 metrów krętej ścieżki zatopionej w zieleni lasu prowadzi nas po kolei przez okresy geologiczne pokazując jak rozwijało się życie na ziemi. Przyjemnie.

  • Agroturystyka Nad Wartą