Agroturystyka

ZAPRASZAMY NA WĘDKOWANIE NA RZECE WARCIE!

W odróżnieniu od grzybów o wędkarstwie i rybach nie wiemy zbyt dużo. Jednak kilku wędkarzy, którzy przyjechali na wędkowanie do naszej agroturystyki nad Wartą powiedziało nam co niecoś.

I z tego co mówili to nasza agroturystyka to naprawdę świetne miejsce na wędkowanie na rzece. Jedno z lepszych jakie Wielkopolska i Lubuskie ma do zaoferowania. Powodów dla których warto przyjechać do nas na ryby, jest co najmniej kilka.

Po pierwsze nasza agroturystyka leży nad samą rzeką Wartą. Dzięki temu, aby oddać się wędkarstwu nie muszą Państwo nosić wędek nie wiadomo jak daleko. Wystarczy tylko zejść po skarpie, aby usiąść nad rzeką i zarzucić wędkę. A z tego co mówili jest to nie lada luksus, ponieważ sprzęt wędkarski do najlżejszych nie należy.

Nasza agroturystyka graniczy z rzeką Wartą, więc dostęp do łowiska mają Państwo gwarantowany. Nic więcej dodawać chyba nie trzeba...

agroturystyka z wędkowaniem na rzece i noclegiem
agroturystyka z wędkowniem i noclegami w woj. lubuskie i wielkopolska

Po trzecie, noclegi które Państwu oferujemy są oddalone od innych zabudowań. A dzięki temu podczas wczasów wędkarskich znajdą Państwo prawdziwy spokój. Nawet jeżeli przyjechałoby 5 amatorów wędki, to ponieważ rzeka jest długa, a w dół rzeki następnej chaty ani widu, ani słychu to znajdzie się miejsce by każdy sobie usiadł sam w oddaleniu od innych. I jakby nie było wędkarze, którzy nas odwiedzili bardzo to sobie chwalili. Tym bardziej zapraszamy na ryby w okresie od kwietnia do listopada. Pogoda z reguły ładna, a ludzi poza lipcem z reguły jeszcze brak.

No i najważniejsze pytanie. Czy biorą? Biorą, a jak. Może nie wychodzi się tu z dziesiątkami ryb jak ze stawów hodowlanych. Jednak zdarzało się nam zjeść nie jedną smaczną rybę złowioną przez klienta. A to znaczy, że biorą. A poza tym wędkarstwo i rzeka to zupełnie lepsza zabawa niż połowy na stawach hodowlanych. Czyż nie jest tak?

Na sam koniec, możemy zwrócić uwagę na taką sprawę, że wybudowaliśmy bardzo sprytną suszarnię do grzybów, opalaną drewnem. My się nie znamy. Ale być może przydałaby się do uwędzenia ryb?

Raz jeszcze, serdecznie zapraszamy na wędkowanie na rzece!