Agroturystyka

ZJAZDY RODZINNE

Organizacja zjazdów rodzinnych to nasza specjalność. Nie jedna rodzina przyjechała do nas na spotkanie po latach. Są i takie co przyjeżdżają regularnie na spotkania rok w rok.

Mówimy, organizacja spotkań rodzinnych to nasza specjalność, zatem teraz należałoby się pochwalić co takiego robimy. Tak naprawdę niewiele. Przy czym tak naprawdę niewiele potrzeba.

Samo miejsce nadaje dobry klimat spotkaniom. Z dala od cywilizacji. Zatem nikt nam nie przeszkadza. Za to w zagrodzie znajdzie się kilka miłych miejsc. Pokój kominkowy, ognisko, czy też nasz "pokój spotkań" z widokiem na Wartę nadają się idealnie aby usiąść i powspominać. Miejsca w naszym gospodarstwie dostatek, to też ci członkowie rodziny co będą chcieli się schować albo porobić coś ciekawszego też nie muszą się obawiać. Jak już naprawdę nie będzie się chciało z wujem gadać to zawsze można pójść na ryby lub do lasu na grzyby lub jagody. Rzeka Warta przepływa nam przez zagrodę. A las jest zaraz za płotem. Nie ma co narzekać.

Jednym zdaniem: Jak ktoś chce przeżyć zjazd rodzinny bez zbędnych stresów w całkiem miłym miejscu, to serdecznie zapraszamy!